ŞİKAYET HATTI - AVCILAR/KÜÇÜKÇEKMECE
16 Ağustos 2016 Salı 15:13

Cezayir Doğan ile Sabah Trafiği programında dinleyenlerimiz Avcılar ve Küçükçekmece yan yolda akışı yavaşlatan çukurlar ve yine aynı hatta kahvaltı yapmak için duraklayan araçların oluşturduğu trafik yoğunluğundan şikâyetçi oldular.

Dinleyicimiz Murat Bey:

“Yan yolda oturuyorum ve Küçükçekmece’ye ulaşmam bu sabah 40 dakika sürdü. Bunun iki sebebi var; Birincisi, yan yol üzerinde yapılan kahvaltı alışkanlığı. Küçükçekmece Karayolları Durağı sonrası bir cep var, burada bir kahvaltı arabası duruyor. İnsanlar da onun yanında araçlarını park ediyorlar ve bazen yan yol tek şeride dahi düşebiliyor. Bu durum bizim artık çok canımızı sıkıyor, bunaldık ve buna yetkililerin çare bulmasını istiyoruz.

Diğer konu ise uzun süredir Küçükçekmece  yan yolda kapatılmayan çukur. Ana yol akıyor ama bu tümsek nedeniyle yan yol duruyor. Bu çukur trafik akışını yavaşlatıyor ve geride ciddi kuyruk oluşuyor. Buranın da bir an önce kapatılmasını, düzeltilmesini bekliyoruz.”

Dinleyicimiz Abdurrahman Bey:

“Avcılar yan yolda bayram öncesi  sanırım kablo döşeme çalışması nedeniyle açılan yol sizin sabah yayında yaptığınız anonslarla o gece asfalt atılarak ulaşıma açılmıştı… Bu sefer aynı noktada asfalt kırıldı ve 10 metrelik bir çukur açılarak içi dolduruldu. Sürücüler araçlarıyla buraya geldiğinde yavaşlıyor ve geride etkili yoğunluk oluşuyor. Yol  Avcılar’a kadar kilit, biz de hiçbir şey yapamadan bekliyoruz.”

Yayın Kayıtları; 

 

 

 

@radyotrafik