GÖKSU’DA BİTMEYEN İNŞAAT, ATAŞEHİR’DE YARISI YOLA VERİLEN EMNİYET ŞERİDİ
22 Kasım 2016 Salı 17:36

Göksu Atatürk Caddesi’nde geçtiğimiz günlerde de gündeme getirdiğimiz tehlikeli yolculuk devam ediyor. Aynı zamanda yol üzerindeki inşaat bölge trafiğini de aksatıyor. Ayrıca Çamlıca Bağlantısı Rıdvan Dedeoğlu Viyadüğü’nde emniyet şeridinin bir bölümünün ana yola dahil edilmesi ile oluşan problem de günün şikayetleri arasında.

Radyo Trafik gönüllü muhabirleri ve dinleyenleri her sabah olduğu gibi Cezayir Doğan ile Sabah Trafiğine katılarak sorunlu noktaları dile getirmeye devam ediyor.

GÖKSU ATATÜRK CADDESİ’NDE DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK

Daha önce de gündeme getirdiğimiz Göksu Atatürk Caddesi’ndeki inşaattan kaynaklı oluşan trafik yoğunlukları ve buna ek olarak yayaların tehlikeli yolculukları yine gündemde idi.

Yayınımıza katılan Serpil Hanım bölgede bir değişiklik olmadığını ve çalışmadan dolayı trafik yoğunluklarının devam ettiğini söyledi.

Böylesine trafiği etkileyen çalışmaların araç sayısının daha az olduğu saatlerde yapılması gerektiğini de dile getiren dinleyicimiz yaşananların vatandaşlara zorluk yarattığını belirtti.

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYINIZ – GÖKSU ATATÜRK CADDESİ’NDE TEHLİKELİ YOLCULUK

RIDVAN DEDEOĞLU VİYADÜĞÜ’NDE YARISI YOLA VERİLEN EMNİYET ŞERİDİ

Yayınımıza Ataşehir’den katılan gönüllü muhabirimiz Remzi Yıldırım ise Çamlıca Bağlantı Yolu Rıdvan Dedeoğlu Viyadüğü’ndeki yeni düzenlemeye dikkati çekti.

Daha önceden Çamlıca Bağlantı Yolunda D100 istikametli 2 şeritli yola ek olarak bir aracın zor sığabileceği emniyet şeridinin büyük bir bölümünün alınarak yolun 3 şeritli hale getirildiğini belirten Yıldırım yoldaki emniyet şeridini sık sık yayaların da kullanmasından kaynaklı yapılan düzenleme ile yaşanılan tehlikenin daha da derinleştiğine dikkatli çekiyor. 

Dinleyicilerimiz Remzi Bey ve Serpil Hanım’ın yayında gündeme getirdikleri: 

 

 

 

@radyotrafik