TEM ADAPAZARI - SAPANCA ARASI ÇALIŞMA NEDENİYLE 15 GÜN KAPALI
17 Mayıs 2017 Çarşamba 12:09

İstanbul istikameti TEM Otoyolu  Adapazarı - Sapanca Gişeleri arası üst yapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 31 Mayıs'a kadar kapalı kalacak.

Söz konusu işin bünyesinde otoyolun İstanbul istikameti Adapazarı Kavşağı ile Sapanca Kavşağı arasındaki bölümde üst yapı onarım ve yenileme çalışmalarının yapılacağı kaydedilen açıklamada, "Yapılacak çalışmada Adapazarı-Sapanca yönünde TEM otoyolu trafiğe kapatılarak, trafik akışı Adapazarı Kavşağında D-100 yoluna yönlendirilecek ve D-100 yolunu takip ederek Sapanca gişelerden tekrar TEM otoyoluna katılım sağlanacaktır." ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada, çalışmanın yarın saat 08.30'da başlayacağı ve 31 Mayıs Çarşamba günü tamamlanacağı belirtilerek, çalışmalar boyunca yolun her gün 17.30'da trafiğe açılacağı kaydedildi.

Bu süreçte bayram günleri göz önünde bulundurularak, trafik düzenlemelerinin buna göre yapılacağı anlatılan açıklamada, sürücülerin yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine titizlikle uymaları gerektiğini hatırlatıldı.

 

Kaynak: AA

@radyotrafik