ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ VE ÇAMLICA GİŞELERİ’NDE ÇALIŞMALAR NE ZAMAN BİTİYOR?
10 Ağustos 2017 Perşembe 08:34

Radyo Trafik Muhabiri Gürsel Yeğenoğlu, Şehitler Köprüsü ve Çamlıca Gişeleri’nde devam eden çalışmaları yerinde izledi, yetkililerle röportaj yaptı. Yetkililerden alınan bilgilere göre, 12 Haziran’da başlayan Şehitler Köprüsü asfalt, yalıtım ve genleşme derzleri olmak üzere üstyapısı yenileme çalışmalarının, 31 Ağustos’ta tamamlanacağı öğrenildi. 5 Temmuz’dan beri SGS çalışmalarının devam ettiği Çamlıca Gişeleri’nde ise, çalışmaların 26 Ağustos’ta tamamlanacağı belirtildi.

ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ’NDE ÇALIŞMALAR 31 AĞUSTOS’TA SONA ERECEK

12 Haziran’da başlayan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün asfalt, yalıtım ve genleşme derzleri olmak üzere üstyapısı yenileme ve bakım - onarım çalışmaları, 31 Ağustos’ta tamamlanıyor. Çalışma nedeniyle köprüde her iki yönde de, trafik akışı 2 şerit olarak sağlanıyordu. Sürücülere zor anlar yaşatan ve köprü geçişinin saatler almasına neden olan çalışmalar 31 Ağustos’ta sona eriyor.

 

ÇAMLICA GİŞELERİ SGS ÇALIŞMALARI 26 AĞUSTOS’TA BİTİYOR

Araçların gişe alanında şerit değiştirmesine gerek kalmadan ortak geçiş yapabilmelerini sağlayacak Çamlıca gişelerindeki Serbest Geçiş Sistemi (SGS) çalışmalarının ise, 26 Ağustos’ta sona ereceği bildirildi. 5 Temmuz’da başlayan çalışmalarda çelik kontrüksiyonların tesisi ile HGS ve OGS algılayıcıların yerleştirilmesinden sonra, son olarak asfalt yüzey bakım - onarım çalışmalarının tamamlanmasıyla, gişeler 26 Ağustos’ta tüm şeritleriyle hizmete açılacak.

 

@radyotrafik