MERCEDES -BENZ TURK  İLE DİZİLERDE TRAFİK RADYO TRAFİK'TE
16 Ağustos 2017 Çarşamba 13:14

Mercedes-Benz Türk, Televizyon dizilerinde yapmış olduğu entegrasyonları, farklı bir mecrada da izleyicilerle buluşturuyor.

Türkiye’de ilk defa gerçekleşen reklam uygulamasını; 3P Ürün & Marka Yerleştirme Ajansı, Mercedes-Benz Türk için tasarladı. Radyo Trafik’in prodüksiyonu ve yayınını üstlendiği uygulama ile Mercedes-Benz ‘in yer aldığı TV dizileri, dizinin o akşamki konusu ve dizide yer alan Mercedes -Benz modelleri hakkında dinleyicilere bilgi veriliyor.

 

 

 

Trafikte, evlerine bir an önce ulaşmak isteyen Radyo Trafik dinleyicilerine, Radyo Trafik o akşam için dizi önerisinde bulunuyor. Aynı zamanda ‘Dizilerde Trafik’ trafikte seyir halinde olan araç kullanıcılarına ‘emniyet kemeri kullanımı ‘ ‘emniyet şeridi ihlal etmeme’ konusunda hatırlatma işlevini de üstlenmektedir.

Mercedes-Benz ile ‘’Dizilerde Trafik Radyo Trafikte’’ spotu ilk olarak Star TV’de yayınlanan İstanbullu Gelin ve Fazilet Hanım ve Kızları dizileri için gerçekleştirildi.

Mercedes-Benz’in PC ve HTA modelleriyle yer aldığı İstanbullu Gelin ve Fazilet Hanım Kızları dizilerinde: Mercedes-Benz S Serisi, C Serisi, Mercedes-Benz SLC, GLE Coupe, E serisi, Vito Tourer, Vito Mixto   modellerini kullanan dizi ve karakterin Radyo Trafik’te iletişimi gerçekleştirildi.

Mercedes-Benz ile Dizilerde Trafik, yayınına başlayacak yeni diziler, karakterler ve modelleriyle Radyo Trafik’te...

@radyotrafik