PAZAR GÜNÜ KADIKÖY'DE BU YOLLAR KAPALI
30 Eylül 2017 Cumartesi 14:13

01.10.2017 Pazar günü Kadıköy'de gerçekleştirilmesi planlanan “4.Puma Ignite İstanbul 10K” koşusu ile ilgili olarak alınan emniyet tedbirleri kapsamında; 01.10.2017 Pazar günü 07.00 - 11.00 saatleri arasında bazı yolların trafiğe kapatılacağı açıklandı. Trafiğe kapatılacak yollar şu şekilde: "Kadıköy Çetin Emeç Bulvarı Caddebostan İskele Sokak kesişiminden, Maltepe Turgut Özal Bulvarı İdealtepe Migros önü ışıklarına kadar, tek yönlü olarak ve bu güzergâha çıkan sokaklar trafiğe kapatılacak" belirtilirken, alternatif olarak, "Operatör Cemil Topuzlu Caddesi bağlantı sokakları, Çetin Emeç Bulvarı Caddebostan İskele Sokak kapama noktasından Bağdat Caddesi istikameti alternatif olarak kullanılabilecektir." denildi.

KAPATILACAK YOLLAR

- Kadıköy Çetin Emeç Bulvarı Caddebostan İskele Sokak kesişiminden, Maltepe Turgut Özal Bulvarı İdealtepe Migros önü ışıklarına kadar, tek yönlü olarak ve bu güzergâha çıkan sokaklar trafiğe kapatılacaktır.

ALTERNATİF YOLLAR

- Operatör Cemil Topuzlu Caddesi bağlantı sokakları,

- Çetin Emeç Bulvarı Caddebostan İskele Sokak kapama noktasından Bağdat Caddesi istikameti alternatif olarak kullanılabilecektir.

@radyotrafik