PEUGEOT’DAN CENEVRE’DE 3 DÜNYA LANSMANI
5 Mart 2018 Pazartesi 09:27

6 Mart 2018 tarihinde düzenlenecek olan 88. Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’na, Peugeot 3 yeni modeliyle giriyor. Merakla beklenen Yeni Peugeot 508, Yeni Peugeot RIFTER ve Peugeot RIFTER 4x4 Concept olmak üzere 3 dünya lansmanı, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda yapılacak.
Bunların yanı sıra Peugeot Sports’un geliştirdiği araçların da sergileneceği Cenevre Fuarı’nda, elektrik destekli scooter, katlanan bisiklet, üç tekerlekli scooter ve Yeni Emerald Crystal Peugeot Metropolis’i de görmek mümkün olacak.

3 modelini birden tanıtmayı amaçlayan Peugeot, lansmandan önce modellerle ilgili merak uyandıran açıklamalarda bulundu. En çok tercih edilen modellerden olan Yeni Peugeot 508, sahip olduğu özelliklerle sınıfının dengelerini değiştirirken, D segmentinin standartlarını yeniden belirliyor ve markanın sınıf atlama stratejisini destekliyor.
Fransız markanın güncel tasarım diline sadık görünümüyle dikkat çeken Yeni Peugeot RIFTER, dinamik tasarımı kadar güçlü ve sağlam duruşuyla da günlük yaşantının tüm zorluklarına meydan okuyor. Büyük araç sevenlerin gözdesi olacak, her türlü arazi şartlarında maceracının keşiflerini desteklemek üzere tasarlanan Peugeot RIFTER 4x4 Concept ise, tüm tekerleklerden çekiş, özel lastikler ve 80 mm artırılmış yerden yükseklik gibi özelliklerle öne çıkıyor.

ELEKTRİK DESTEKLİ SCOOTER İLE KATLANAN BİSİKLET CENEVRE’DE SERGİLENECEK

3 yeni araç modelinin yanı sıra, Peugeot’nun fuarda ilginç sürprizleri de olacak. Peugeot Sport’un geliştirdiği araçlar ve elektrik destekli scooter ile katlanan bisiklet bunlardan bazıları.

Peugeot Design Lab bölümünde Beneteau için geliştirilen Sea Drive Concept, Peugeot marka ürünler ve elektrik destekli scooter ile katlanan bisiklet gibi özel ürünler de sergileyecek olan Peugeot, aynı zamanda 208 WRX, 308 TCR ve 208 ile 308 GTi by Peugeot Sport olmak üzere Peugeot Sport’un geliştirdiği araçları da ziyaretçilerle buluşturacak.
Peugeot ayrıca, üç tekerlekli scooter Yeni Emerald Crystal Peugeot Metropolis’i de Cenevre’de sergileyecek.

 

@radyotrafik