TEM KÇO BAĞLANTISINDA DEVRİLEN TIR TRAFİĞİ DURDURDU
1 Ekim 2018 Pazartesi 18:28

Mahmutbey Batı Kav.’da TEM Edirne yönünden gelenleri etkileyecek şekilde saat 15.30 sularında devrilen TIR nedeniyle yol bir ara tamamen kapandı, bölgede uzun kuyruklar oluştu.

Akşam trafiği öncesi KÇO dönüşünde devrilen TIR nedeniyle TEM’de oluşan trafik yoğunlukları uzun bekleyişlere sebep oldu.

Kaza saat 15.30 sularında Mahmutbey Batı Kav.’da meydana geldi. Kaza TEM Edirne yönünden gelenleri etkileyecek şekilde kavşağın içinde gerçekleşti. Kazanın ardından yol tamamen trafiğe kapandı ve uzun bir süre sapağa giriş yapılamadığı için TEM’de Edirne yönünden gelenler uzun süre durağan bir trafiğin içinde kaldı. Kısa sürede olay yerine ulaşan ekiplerin müdahalesinin ardından yol 16.00 sonrası tek şeritten de olsa açıldı ama TEM’de Edirne yönünden gelenler için yoğunluklar hala devam ediyor.

Tek şeritten akış sağlanmaya başlasa da henüz devrilen TIR kaldırılabilmiş değil. Ekiplerin müdahalesi devam ediyor. Bölgede etkili yoğunluklar da sürmekte.

Anlık yol bilgisi ve alternatifler için 104.2 Radyo Trafik İstanbul karasal yayınını takip edebilir ya da www.radyotrafik.com 'da sağ üstteki “Canlı Dinle” seçeneğine tıklayarak İstanbul trafiğine dair son bilgilere ulaşabilirsiniz.  

@radyotrafik