BÜYÜKDERE CADDESİ MECİDİYEKÖY'DE YARALANMALI KAZA!
7 Nisan 2019 Pazar 01:10

Büyükdere Caddesi Mecidiyeköy'de Zincirlikuyu yönünde meydana gelen 3 halk otobüsü ve 3 binek aracın karıştığı zincirleme kazada çok sayıda kişi yaralandı.

Kaza, saat 21.30 sıralarında Büyükdere Caddesi Mecidiyeköy alt yolda Zincirlikuyu yönünde meydana geldi. 3 halk otobüsünün ve 3 binek aracın karıştığı kazada çok sayıda kişi yaralandı. Ambulans ve itfaiye ekiplerinin ilk müdahaleleri sonrasında yaralılar hastaneye kaldırıldı. 

Meydana gelen zincirleme kaza nedeniyle Büyükdere Caddesi Mecidiyeköy'den Zincirlikuyu yönü yan yol kapatıldı, trafik akışı orta yoldan sağlandı. Kaza yerinde sağlık ekipleri, itfaiye ve polis ekiplerinin çalışmaları devam ediyor.

VALİLİKTEN KAZA İLE İLGİLİ AÇIKLAMA...

Kaza ile ilgili İstanbul Valiliği tarafindan yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 "Bugün saat 21.30 sıralarında eski Ali Sami Yen Stadı civarında 3 ticari oto ve 3 halk otobüsünün karıştığı yaralamalı, maddi hasarlı bir trafik kazası meydana gelmiştir. Olay yerine çok sayıda ambulans,  çekici ve vinç sevk edilmiştir. Araçta sıkışan bir otobüs sürücüsüne itfaiye müdahale etmiş, diğer kazazedelerin hafif yaralı oldukları bildirilmiştir" denildi.

 

 

@radyotrafik