İSTANBUL'DA BU SABAH: KÖPRÜDE İNTİHAR, KAZA VE 2 ÖLÜ
19 Haziran 2015 Cuma 22:57

İstanbul'un sabah trafiğinde yine ölüm vardı. Boğaziçi Köprüsü'nde bir vatandaş intihar etti. Cendere yolundaki kazada ise bir kişi yaşamını yitirdi. 

 

İstanbul'un bu sabah trafiğinde yoğunluklar dışında can kaybı yaşanan olaylar da yaşandı. Cendere yolunda gerçekleşen kazada bir kişi öldü, Boğaziçi Köprüsü'nde ise bir vatandaş intihar ederek yaşamına son verdi.

 

KAĞITHANE'DEKİ KAZADA BİR KİŞİ ÖLDÜ

 

Cendere yolunda sabahın erken saatlerinde gerçekleşen kazada bir kişi yaşamını yitirdi.  Ayazağa istikametinde, Şehit Emrah Yılmaz parkı sonrası yeni yapılan konutların hizasında gerçekleşen kaza park halindeki bir tırın dorsesine bir hafriyat kamyonunun çarpması sonucu gerçekleşti. Çarpmanın etkisi ile hafriyat kamyonu şöforü bulunduğu yerde sıkıştı. Olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri sürücüyü çıkarmak için yaklaşık 2 saatlik bir uğraş verdiler. Sürücü sıkıştığı yerden çıkarıldıktan sonra sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi sonucu şoförün yaşamını yitirdiği anlaşıldı.

 

Kazanın sabahın erken saatlerinde, henüz sabah trafiğinin başlamadığı saatlerde gerçekleşmesi nedeniyle bölge trafiğinde önemli problemler yaşanmadı. Kısa süreli yoğunluklar yaşansa da uzun bekleyişler olmadı.

 

Kazaya karışan hafriyat kamyonunun yüklü halde olması nedeniyle kazanın tam olarak kaldırılması henüz gerçekleştirilemedi. Çalışmalar devam ediyor. 

 

 

@radyotrafik