REYHAN KARAÇAM İLE ETKİNLİK TRAFİĞİ
15 Mart 2013 Cuma 12:00

Radyo Trafik dinleyenlerinin beğenerek takip ettiği Reyhan KARAÇAM ile Etkinlik Trafiği bu haftada sizlere yine dolu dolu bir program hazırladı

Radyo Trafik’ in her hafta İstanbul’dan tiyatro, konser ve sinema haberlerini aktardığı kitap tavsiyeleriyle okuyuculara yeni seçenekler sunan programı Reyhan Karaçam ile Etkinlik Trafiği bu hafta sizlere her zaman olduğu gibi bol alternatifli etkinliklerden haberler veriyor.

 

Reyhan Karaçam’ın bu hafta sizler için seçtiği etkinliklerden bazıları;

 

 

 

TİYATRO

 

 

 

 

 

''ADOLF'' isimli oyun Bo Sahne Cihangir de 19 Mart Salı -22 Mart Çarşamba-23 Mart Pazar saat 20.30 da oynuyor olacak. “Ölüm bütün sorunları çözer. İnsan yoksa sorunda yoktur.” Sözleri oyunun özeti niteliğinde Burak Sergen oyunculuğu ile sahnede izleyicisini bekliyor olacak.

 

 

 

 

 

''BABAANNEM YÜZ YAŞINDA '' isimli oyun Zafer Algöz' ün yönetmenliğinde 19 Mart Salı Kozzy Alışveriş Merkezi Gönül Ülkü & Gazanfer Özcan Sahnesinde oynuyor olacak. Oyun Arjantin’de, Buenos Aires’in varoşlarında yaşayan İtalyan kökenli göçmen bir aile anlatıyor.

 

 

 

 

 

''EVARİSTO'' isimli oyun Kumbaracı50 Taksimde 22 Mart Cuma 20.30 da oynanacak. Yazar Civan Canova'nın deyimi ile Evaristo, yaşsız bir kadının hayata tutunma mücadelesi. Yaşama tutkusu' nu anlatıyor. Ayşenil Şamlıoğlu seyircisini bekliyor olacak.

 

 

 

 

 

''İNTİHAR MI CİNAYET Mİ '' isimli oyun 19 Mart Cumartesi Cadde Bostan Kültür Merkezi Küçük salonda ve 23 Mart Cumartesi Sahne Hal Mecidiyeköy’de saat 20.30 da oynuyor olacak. Tek perdelik oyunda Hayatı boyunca soru sormayan bir kadının tek soruyla hayatı değişebilir mi? Bu kadın kendisinden bile sakladığı düşünceleri nerede biriktirmiştir?

 

 

 

 

 

 

 

KONSER

 

 

 

 

 

BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ;

 

 

 

20 Mart Çarşamba Emel Sayın saat 20.00 de,

 

22 Mart Perşembe Hande Yener ve Sinan Akçıl saat 19.00 da, sevenlerini bekliyor olacaklar.

 

 

 

 

 

JOLLY JOKER ISTANBUL;

 

 

 

20 Mart Çarşamba Zuhal Olcay,

 

21 Mart Perşembe Hayko Cepkin,

 

23 Mart Cuma Gökhan Tepe saatler 22:00 yi gösterdiğinde sahnede olacaklar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BEYOĞLU HAYAL KAHVESi   

 

 

 

 

 

19 Mart Salı 22.30 da, Bulutsuzluk Özlemi

 

20 Mart Çarşamba 23.45 de, Özge Fışkın

 

22 Mart Perşembe 22.30 da, Aslı Gökyokuş

 

22 Mart Perşembe 23.45 de, Nev

 

23 Mart Cuma saatler 23.45 i Soul Stuff

 

 

 

 

 

 

 

SİNEMA

 

 

 

 

 

MAHMUT İle MERYEM;

 

 

 

 

 

YÖNETMEN - Mehmet Ada Öztekin

 

 

 

 

 

Oyuncular:

 

 

 

 

 

Aras Bulut İynemliEva DedovaMelahat AbbasovaTomris İncerFahreddin Manafov

 

 

 

 

 

1500'lü yıllarda geçen, biri Han'ın oğlu diğeri Keşişin kızı olan, farklı dinlere mensup iki gencin efsaneye dönüşen destansı aşkını anlatan film gerçek aşkın nelere kadir olabileceğini gösterme hedefi taşıyor. Ne Mahmut'un hanedanı ne Meryem'in çevresi ikisinin beraber olmasına, bu aşkı doyasıya yaşamasına izin vermez. Ama Mahmut'u Meryem'den kolay kolay koparamayacağını anlayanlar çareyi kanlı çözümlerde bulur. MAHMUT İLE MERYEM 23 Mart Cuma vizyonda olacak.

 

 

 

 

 

MUHBİR;

 

 

 

 

 

YÖNETMEN -  Ric Roman Waugh

 

 

 

 

 

Oyuncular:

 

 

 

Dwayne JohnsonNadine VelazquezSusan SarandonMichael Kenneth Williams JonBernthal

 

 

 

 

 

Üniversite öğrencisi genç oğlu, yanlış bir suçlamayla uyuşturucu satıcılığından 20 yıl hapis cezası alınca, düzenli ve sakin bir aile hayatı süren babasının yapacak tek bir şeyi alır: polisle iş birliği yaparak kılık değiştirecek ve uyuşturucu çetesinin en tepesindeki adama ulaşmaya çalışacaktır. Kendi hayatını da riske attığı için eşiyle arası bozulacak olsa da, oğlunu hapiste çürütmeye hiç niyeti yoktur. Fakat kendilerine karşı polisle işbirliği yaptığı örgüt, azımsanmayacak kadar tehlikeli adamlardan oluşmaktadır. John oğlunu kurtarmanın yanı sıra hayatta kalma mücadelesi de verecektir. MUHBİR 23 Mart Cuma gösterimde olacak.

 

 

 

 

 

 

 

KİTAP;

 

 

 

 

 

Nedim Gürsel -AŞK KIRGINLIKLARI

 

Canan Tan - HASRET

@radyotrafik