KÜÇÜKYALI D100 ÜZERİNDEKİ ÜST GEÇİTTE KORKUTAN GÖRÜNTÜLER
17 Ağustos 2020 Pazartesi 15:50

D100 Küçükyalı mevkisinde bulunan ve gün içinde binlerce kişinin kullandığı yaya üst geçidindeki çürüme görüntüleri endişe yaratıyor. Birçok eğitim kurumunun da bulunduğu bölgede veliler tedirgin.

İstanbul’un Maltepe ilçesine bağlı Küçükyalı mevkisinde D100 üzerinde bulunan yaya üst geçidindeki görüntüler endişe yaratıyor. Hasdal’da geçtiğimiz günlerde çöken üst geçidin ardından ise vatandaşların korkusu daha da artmış durumda.

ÜST GEÇİT DEMİRLERİ PASLANMIŞ VE ÇÜRÜYOR

Küçükyalı’da D100 üzerinde bulunan ve yayaların karşıdan karşıya geçmesini sağlayan üst geçitte bazı panellerin ayrıldığı görülüyor. Üst geçit demirlerindeki paslanma ve çürüme de yine net bir şekilde görülebiliyor.

Üst geçidin bulunduğu mevki ana yolun her iki kenarında da birden fazla eğitim kurumunu barındırıyor. Öğrenci velileri ise üst geçitteki bu görüntüler dolayısı ile oldukça tedirgin ve bir an önce üst geçit ile ilgili çalışma yapılması isteniyor. 

HASDAL’DA ÜST GEÇİT ÇÖKMÜŞTÜ

Geçtiğimiz 9 Ağustos günü Kemerburgaz – Hasdal Yolu üzerinde askeri kışla önünde bulunan üst geçit sabah saatlerinde henüz belli olmayan bir nedenle çökmüştü. Üst geçidin çöktüğü sırada herhangi bir aracın oradan geçmiyor oluşu olası bir ölüm ve yaralanmanın önüne geçmişti.

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYINIZ – HASDAL’DA ÜST GEÇİT ÇÖKTÜ

Küçükyalı'daki üst geçide dair diğer görseller:

@radyotrafik