BEŞİKTAŞ’TA TEDİRGİN EDEN KÖPRÜ YIKILIYOR
7 Mayıs 2021 Cuma 13:58

Radyo Trafik’in daha önce gündeme getirdiği, görüntüsü ile endişe yaratan, Beşiktaş Meydanı’nda bulunan ve Yıldız’dan gelen akımı Ortaköy’e bağlayan köprünün kaldırılma çalışmaları başladı. Çalışma nedeniyle bölgede trafik akışı yeniden düzenlendi.

Beşiktaş Meydanı’nda bulunan, Yıldız’dan gelen akımı Ortaköy’e bağlayan köprü uzun süredir görüntüsü ile tedirginlik yaratıyordu. Köprünün eski ve bakımsız görüntüsü, zaman zaman köprünün altından yola düşen sıvalar vatandaşlarda endişe yaratıyordu.

Geçtiğimiz günlerde Radyo Trafik gönüllü muhabirlerinin ihbarı üzerine bölgeye giden muhabirimiz Cenk Sarıkaya da köprünün altındaki görüntünün tedirgin edici olduğunu belirtmişti. Yıldız tarafından gelen akımı Ortaköy’e bağlayan köprünün altındaki sıvalar yer yer dökülmüş ve köprü demirleri tamamen ortaya çıkmıştı. 

KÖPRÜ YIKIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Radyo Trafik’in haberinden sonra, görüntüsü ile tedirginlik yaratan Beşiktaş’taki köprünün yıkımı için çalışmalar başladı. Bölgede çalışmalar kapsamında trafik akışı da yeniden düzenlendi.

Yeni akış düzenlemesi ile Barbaros Bulvarı’nda Zincirlikuyu’dan gelen akımdakiler direkt meydandan verilen çıkış ile Ortaköy yönüne dönüş yapabiliyorlar.

Bölgedeki çalışmalar ve yeni trafik düzenine dair detaylar için videomuza göz atın;

 

 

 

 

@radyotrafik